NAJNOWSZE Aktualności

Wine Direct w plebiscycie “Gastronom Wybrzeża”

Wine Direct od wielu lat wspiera inicjatywy gastronomiczne zarówno te o zasięgu ogólnopolskim jak i te regionalne. Plebiscyt „Gastronom Wybrzeża” to inicjatywa regionalna, choć o bardzo szerokim zasięgu, bowiem obejmuje prawie całe Pomorze. Wine Direct również w tym roku został poproszony o współorganizację tej ważnej inicjatywny horecowej na Wybrzeżu.

Celem Plebiscytu „Gastronom Wybrzeża” jest promowanie i wspieranie czołowych restauracji na Wybrzeżu. Organizatorzy tego przedsięwzięcia zdają sobie sprawę, że kluczem do sukcesu każdego punktu gastronomicznego są zadowoleni klienci, dlatego też gastronomowie Wybrzeża postanowili wyłonić najlepsze restauracje Pomorza.

Firma Wine Direct była po raz kolejny byłą sponsorem finału konkursu. Zgromadzeni goście na uroczystej gali w Restauracji Pick&Roll w Sopocie. Event miał charakter targów, podczas których wiele firm z obszaru horeca zaprezentowała swoje produkty. Był to czas na nawiązanie nowych relacji biznesowych ale także zaprezentowania wszystkich atutów naszej firmy. Frekwencja była bardzo duża a stoisko Wine Direct była jak zwykle najchętniej odwiedzanym miejscem ale także miejscem spotkań wszystkich najważniejszych osób gastronomii Pomorza.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?