NAJNOWSZE Aktualności

Sommelierzy w projekcie Mondavi&Music

Po udanym debiucie projektu Mondavi&Music w Łodzi, rozpoczynamy jesienną turę spotkań. Zaczynamy od Wrocławia i fenomenalnej restauracji OK Wine Bar. Cudowny klimat miejsca, fantastyczne menu oraz genialne wina Robert Mondavi były gwarantem udanego wydarzenia, i tak też było. Zwieńczeniem zaś spotykania był charyzmatyczny Tomek Kolecki, który zahipnotyzował gości anegdotami i historiami winiarskimi.

Drugie spotkanie i jak bardzo emocjonujące, bowiem zgromadziliśmy najważniejsze osoby branży winiarskiej Dolnego Śląska. Head Sommelierzy, somelierzy, managerowi, ludzie którzy na co dzień pracują z winem to goście branżowego MasteClass Mondavi&Music. Wszyscy przybyli w sobotnie do południe aby móc porozmawiać na temat wina, wymienić się doświadczeniami ale przede wszystkim zdegustować perły legendarnej winnicy Robert Mondavi. Oczywiście wszyscy z wielką niecierpliwością oczekiwali finału spotkania czyli ikony Opus One. Jak zwykle wino to triumfowało…więcej… powaliło na kolana… goście – fachowcy wyszli oczarowani.

Drugą cześć spotkania to wieczorna kolacja, która w tej restauracji przyjęła komunikację Mondavi Wine & Jazz Dinner. Siedmiosetowe menu to kwintesencja artyzmu i maestrii szefa kuchni uhonorowanego dwiema czapkami Gault&Millau. Poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko, ale sommelierzy Wine Direct, sprostali wyzwaniu i dokonali fenomenalnego pairingu z winami Robert Mondavi. Ponad 60 osób, które wzięły udział w wydarzeniu było olśnionych magią jedzenia i wina. Wisienką na torcie był bezkonkurencyjny duet jazzowy Akademii Muzycznej w Łodzi Delong&Manijak. Fenomenalne wykonanie bestsellerów jazzowych dopełniło i spięło klamrą całe wrocławskie wydarzenie Mondavi&Music.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?