-
-
Srebrny Pierścień Komtura na Zamkowych Bachanaliach dla Wine Direct

Srebrny Pierścień Komtura na Zamkowych Bachanaliach dla Wine Direct

Już po raz dziesiąty został zorganizowany najbardziej znany Zamkowy Festiwal Wina w Polsce – Zamkowe Bachanalia. Organizatorem i gospodarzem tego wydarzenia jest Zamek Ryn – od wielu lat nasz partner biznesowy – dlatego też nasza obecność była obowiązkowa. Był to dobry festiwal, bowiem Wine Direct, w konkursie na najlepsze wino wieczoru, otrzymało prestiżowe wyróżnione zamkowe – Srebrny Pierścień Komtura.

Od 10lat Festiwal Wina Zamkowe Bachanalia inspiruje do zupełnie wyjątkowego spotkania z głębią i aromatem wina. Jego bogactwem, różnorodnością i dobrymi emocjami. Na zamkowym zadaszonym Dziedzińcu organizatorzy zabierają swoich gości na całkiem niepowtarzalną enoturystyczną wędrówkę, podczas której zupełnie na nowo odkrywa się nadzwyczajne doznania i smaki i nie tylko win (także apetycznych serów oraz aksamitnych pralin). Uroku degustacjom dodają ciekawe winiarskie opowieści snute przez autorytety ze świata winiarskiego i serowarskiego. W tym roku również nasz Head Sommelier Dariusz Jażdżyk został poproszony o komentarz w temacie Food & Wine Matching. Zwieńczeniem Festiwalu było rozdanie nagród – Pierścieni Komtura a także smakowita parada tortowa.

Zamkowe Bachanalia to kolejna elitarna impreza, organizowana z myślą o smakoszach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Festiwal Wina jest platformą do zacieśnienia kontaktów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami hoteli, restauracji z całego województwa warmińsko – mazurskiego, a także z hotelami stowarzyszonymi w sieci Harmony Polish Hotels i Hoteli Historycznych Polska. Wśród tak elitarnego grona z dumą prezentowaliśmy portfolio Wine Direct, i tym bardziej cieszymy się, że pomimo tak licznej konkurencji (ponad 30 wystawców), nasza oferta została wyróżniona.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?