NAJNOWSZE Aktualności

Idzie nowe…barmani zachwyceni winem…

Stowarzyszenie Polskich Barmanów jest instytucją, która od kilkudziesięciu lat integruje środowisko barmańskie w Polsce. Liczne zloty, kongresy i sympozja scalają z powodzeniem bractwo barmańskie. Do udziału w ostatniej z imprez Stowarzyszenia została zaproszona także firma Wine Direct. To novum dla organizacji, bowiem branża winiarska nie jest naturalnym obszarem, w którym poruszają się barmani.

23 edycja zlotu Stowarzyszenia Polskich Barmanów odbyła się tym razem po słowackiej stronie w Liptowskim Mikulaszu. Oprócz typowo barmańskich zajętości jak pokazy freestylu, miksologii, barmani znaleźli także czas dla naszego sommeliera, bowiem firma Wine Direct została zaproszona przez Stowarzyszenie do organizacji profesjonalnej degustacji winiarskiej. Nasz sommelier z wrodzoną góralską charyzmą przeprowadził absorbująco kolegów barmanów przez arkany winiarskie. Pokaz i degustacja była tak interesująca i „kuszące”, że wielu barmanów zakończyło zlot niecodziennie z kieliszkiem w dłoni ale tym razem…wina.

Bez wątpienia nie tylko bardzo dobra prezentacja naszego portfolia czy kunszt prezentera miały ogromny wpływ na zaangażowanie barmanów w projekt winiarskich, ale także sama jakość produktów. Włoska Casa Pecunia zarówno w wersji spokojnej jak i „bąbelkowej” podbiła serca barmanów. Wielu z nich zadeklarowało, że nasze produkty z pewnością zostaną bazą do drinków w codziennej ich pracy.

Odnieśliśmy jako firma kolejny sukces, bowiem nie jest łatwo podbić hermetyczne środowisko alkoholi wysokoprocentowych, którym bez spornie jest środowisko barmanów. Firmie Wine Direct udało się!

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?