NAJNOWSZE Aktualności

Strefa Winnica w Parku Fontann w Warszawie

Park Fontan w Warszawie to od kilku lat miejsce spotkań warszawiaków. 28 września po raz ostatni w tym sezonie zobaczyliśmy, wyświetlaną w parku legendę o Warsie i Sawie. Oprócz spektaklu na publiczność czekała Strefa Winnica zorganizowana specjalnie dla firmy Wine Direct.

Multimedialny Park Fontann powstał na Podzamczu w 2011 roku. Zbudowano go z okazji 125-lecia miejskich wodociągów. Od maja do września w parku fontann prezentowane jest spektakularne widowisko multimedialne. W miniony weekend odbyło się zakończenie sezonu 2019. Był to kolejny frekwencyjny rekord.

Tegoroczne wydarzenie oprócz licznych koncertów towarzyszących, zostało wzbogacone o Strefę Winnic, gdzie przy zaskakująco licznej publiczności zostały prowadzone warsztaty wiedzy o winie, spotkania z sommelierami  ale przede wszystkim była możliwość degustacji win z całego świata. Aranżatorami tej strefy była firma Wine Direct. Z dużym entuzjazmem został przyjęty nasz winiarski panel dyskusyjny, moderowany przez Romana Czejarka, którego zwieńczeniem był atrakcyjny konkurs. Sommelierzy Wine Direct specjalnie na ta okazję wyselekcjonowali  portfolio. Winiarska kolekcja idealnie współgrała z aurą ale także prestiżem imprezy. Warszawiacy entuzjastycznie wybierali subtelne Casa Pecunia Prosecco ale także delikatne i eteryczne OZZI Chardonnay. Amatorów mocniejszych winiarskich wrażeń częstowaliśmy charyzmatycznym tempranillo z Coto de Imaz. Impreza w Parku Fontann była jedną z lepiej zorganizowanych imprez plenerowych stolicy, dla nas najważniejszy był pierwiastek winiarskich, który był bardzo mocno zaakcentowany podczas wydarzenia. Stolico prosimy o więcej takich imprez!

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?