NAJNOWSZE Aktualności

Projekt Mondavi & Music znów w akcji!

Mondavi & Music ponownie na salonach (a właściwie restauracjach) najlepszych hoteli w Polsce. Tym razem gościliśmy w hotelu Puro na krakowskim Kazimierzu. Bestsellerowa restauracja Halicka projekt M&M przedstawiła, w nieco odmienny sposób. Choć i tym razem nie zabrakło muzyki na żywo, entuzjastycznych gości a przede wszystkim fenomenalnego kalifornijskiego wina Robert Mondavi.

Każde wydarzenie z cyklu Mondavi & Music rozpoczynamy bardzo wąskim ale niezwykle merytorycznym spotkaniem branżowym MasterClass. Podobnie było na krakowskim Kazimierzu. Spotkanie poprowadził redaktor „Fermentu” i wieloletni dziennikarz winiarski Tomasz Prange Barczyński. Tematem wstępu była projekcja jego filmu, nakręconego w winnicy Mondavi, podczas cyklu eksploracji winnic Ameryki Północnej. Merytoryka, wiedza oraz wieloletnia pasja prowadzącego została entuzjastycznie ale i bardzo przyjacielsko przyjęta przez zgromadzonych fachowców. Tylko więcej emocji pojawiło się gdy do kieliszków trafiło wino. W zenit ekspresji, oczywiście trafił Opus One! I tym razem joint venture Mondavi & Rothschild był niezawodny.

Drugim etapem projektu jest kolacja degustacyjna, na którą Restauracja Halicka zaprosiła swoich goście oraz miłośników wina. Kolejny projekt joint venture: Wine Direct & szef kuchni był petardą wieczoru. Doskonałe wina Robert Mondavi z selekcji (sommmelierów WD) idealnie komponowały się z prostymi składnikami – eksponując wyrafinowany charakter dań. Anturaż jazzowej muzyki na żywo oraz klimatycznych wnętrz restauracji dopełniał perfekcji kolejnej odsłony cyklu Mondavi & Music.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?