NAJNOWSZE Aktualności

Nasze wina w Mundus Vini – edycja 2020

Renoma Mundus Vini z każdą dekadą jest co raz większa. Naklejka na winach, które zostały uhonorowane tym wyróżnianiem, otwiera drzwi niejednej restauracji. Trofea te są wyjątkowo pożądane zarówno wśród winiarzy jak i importerów, dystrybutorów. Każdy z nich z dumą kolekcjonują medalowe sukcesy swoich win. Zatem i my z wielką satysfakcją prezentujemy złote i srebrne wyróżnienia z ostatniej edycji Mundus Vini.

Wiele honorów odebrały wina z winnicy Charles Smith. Etykiety Boom Boom i Kungfu Girl od lutego dekoruje złoty medal natomiast Chateau Smithy Cabernet Sauvignon oraz The Velvet Devil Merlot dzierżą srebro. Jednak to nie koniec deszczu nagród. Wyjątkowe wino Robert Mondavi Private Selection Cabernet Sauvignon właściwie w każdym rankingu winiarskim otrzymuje wyróżnienie, więc i tym razem zostało zauważone – otrzymując srebro.

Tegoroczny konkurs Mundus Vini w edycji zimowej (kolejna odsłona zmagań 2020 już na jesień) zgromadził 270 sędziów, którzy przez kolejne 7 dni oceniło rekordową liczbę win – 7500. Przyznano 1546 złotych medali oraz 1406 srebrnych. Dodatkowo 43 wina uhonorowano wyróżnieniem Grand Gold.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?