NAJNOWSZE Aktualności

Międzynarodowa konferencja Made For Restaurant, Warsaw

Made For Restaurant w Warszawie to pierwsza międzynarodowa edycja konferencji skierowanej do wielbicieli doświadczeń restauracyjnych i liderów branży gastronomicznej. Oczywiście obecność Wine Direct była obowiązkowa a w związku z tym, że event w stolicy przyjął formułę europejską również na naszym stoisku gościliśmy przedstawicieli zaprzyjaźnionej hiszpańskiej winnicy El Coto de Rioja.

Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania, Francja, Słowenia, Rumunia, Włochy, Niemcy i oczywiście Polska – m.in. te punkty widzenia połączyły się, aby stworzyć aktualny obraz współczesnej gastronomii. Obraz bez polskich ram, bo wykraczający poza granice rodzimych doświadczeń, pokazujący jak zagraniczne wpływy oddziałują na nasze realia biznesu gastro. Tegoroczne hasło przewodnie ,,Innowacje w gastronomii – biznes czy prowokacja?” nabrało zupełnie nowego, globalnego znaczenia.

Dla Wine Direct był to bardzo dobry czas podczas którego zdobyliśmy wiedzę, kontakty i inspiracje, które mamy nadzieję otworzą drzwi warszawskich (choć nie tylko) restauracji. Cieszymy się, że również Dyrektor Zarządzający WD Adam Drozdowski mógł zaprezentować winiarskie innowacje w świecie a także klamrą spiąć milowe wydarzenie w historii współczesnego winiarstwa. Aby zachować niezależność wystąpienie zostało ciekawie wzbogacone komentarzem ludzi z branży z różnych części świat i z ogromnym doświadczeniem winiarskim. Jak zwykle prezentacja został bardzo entuzjastycznie przyjęta przez gości konferencji.

Spotkanie Made for Restaurant to coś więcej niż konferencja. To kongres wielu płaszczyzn: smaku, biznesu, designu i networkingu, dlatego wierzymy, że również w przyszłym roku Wine Direct również zostanie zaproszona do tej inicjatywy.

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?