NAJNOWSZE Aktualności

II miejsce Wine Direct w HoReCa Football Cup

24 listopada odbyła się druga edycja amatorskiego turnieju piłki nożnej. Misją wydarzenia jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja środowiska związanego z branżą gastronomiczną. Oczywiście nie mogło w niej zabraknąć teamu Wine Direct. Panowie spisali się medalowo – II miejsce wywalczone ogromną determinacją, potem ale i kontuzjami!

Warszawska scena restauracyjna jest bogata i zróżnicowana. Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej liczbie restauracji walczących o gości, lokale niechętnie będą angażować się we wspólne przedsięwzięcia. HoReCa Football Cup pokazał, że jest zupełnie inaczej i że w branży jest miejsce tylko na zdrową konkurencję. Przebieg i atmosfera wydarzenia udowodniły także, że gastronomia zaciekle i twardo walcząca na boisku, poza nim tworzy jedną, wielką rodzinę.

W tegorocznej edycji Horeca Football Cup, drużyna Wine Direct zmagała się z zespołami: Inter-Europol (jedna z największych piekarni stolicy), Cominport (importer produktów azjatyckich) i Barn-Burger (gastronomia). W pierwszym meczu, było trochę nerwowości – panowie musieli się nawzajem poznać, lecz 3 punkty powędrowały na konto Wine Direct! W drugim spotkaniu, Wine Direct podjął zmagania z zespołem Cominport. Rezultat był podobny kolejne trzy punkty zostały dopisane w tabeli. W meczu nr 3, kończącym zmagania w grupie, team Wine Direct, wygrał z drużyną Barn-Burger 3:1. W fazie pucharowej Wine Direct mierzył się z restauracją Berek, którą pokonał wynikiem 3:1. W strefie medalowej walczyliśmy z ekipą DrinkBar4You – ubiegłorocznym zwycięzca turnieju. Do przerwy remisowaliśmy 0:0, niestety kontuzje i kary zawodników spowodowały, że straciliśmy bramki a co za tym idzie zajęliśmy II miejsce w II edycji Horeca Football Cup . Gratulujemy wszystkim zawodnikom teamu Wine Direct!

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?