NAJNOWSZE Aktualności

El Coto de Rioja z wizytą w Polsce

Wizyty naszych dostawców to zawsze bardzo intensywny czas ale jakże ekscytujący bowiem każdy gość to inna winnica i inny produkt za którą stoi kolejna, różna historia. Tym razem wysłuchaliśmy wiele anegdot związanych z hiszpańską winnica El Coto de Rioja. Była ku temu okazja, bowiem przez ostatni tydzień gościliśmy zaprzyjaźnionego już z naszą firmą Jurrianna Smuldersa – export managera El Coto Bodega.

W ramach naszej współpracy Jurriann Smulders już po raz szósty odwiedził Polskę. Ilość spotkań i treningów, które przygotowuje nasz team horecowy zaskakuje naszych gości. I tym razem było podobnie. Przez cztery dni odbyliśmy kilkanaście spotkań z managerami restauracji oraz obsługą kelnerską w całej Polsce. Wykorzystaliśmy ten czas na szereg szkoleń produktowych. Każdego wieczoru wisienką na torcie były zorganizowane kolacje hiszpańskie. Wybór miejsc nie był przypadkowy, bowiem były to eleganckie, kultowe miejsca jak Restauracja Baczewski w Warszawie, Alchemia Wina w Gdańsku czy Tabaco Tapas Bar w Łodzi. Anturaż restauracji ma duże znaczenie, choć to charyzma i optymizm Jurrianna oczarowywał gości. Oczywiście jednak gwiazdami wieczoru były wina z El Coto de Rioja. Aromaty i tekstura win zaskakiwała licznie zgromadzonych gości. Dodatkowo wirtuozerskie menu szefów kuchni idealnie komponowało się z naszymi winami.

Ostatnie wspólne dni z Jurrianem to bardzo efektowny czas zarówno dla firmy Wine Direct i naszych klientów ale także dla winnicy El Coto. Nie możemy się doczekać już kolejnej wizyty.

Nos vemos Jurriann!

Witamy

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?