-
-
Srebrny Pierścień Komtura na Zamkowych Bachanaliach dla Wine Direct
Latest News

Srebrny Pierścień Komtura na Zamkowych Bachanaliach dla Wine Direct

Już po raz dziesiąty został zorganizowany najbardziej znany Zamkowy Festiwal Wina w Polsce – Zamkowe Bachanalia. Organizatorem i gospodarzem tego wydarzenia jest Zamek Ryn – od wielu lat nasz partner biznesowy – dlatego też nasza obecność była obowiązkowa. Był to dobry festiwal, bowiem Wine Direct, w konkursie na najlepsze wino wieczoru, otrzymało prestiżowe wyróżnione zamkowe – Srebrny Pierścień Komtura.

Od 10lat Festiwal Wina Zamkowe Bachanalia inspiruje do zupełnie wyjątkowego spotkania z głębią i aromatem wina. Jego bogactwem, różnorodnością i dobrymi emocjami. Na zamkowym zadaszonym Dziedzińcu organizatorzy zabierają swoich gości na całkiem niepowtarzalną enoturystyczną wędrówkę, podczas której zupełnie na nowo odkrywa się nadzwyczajne doznania i smaki i nie tylko win (także apetycznych serów oraz aksamitnych pralin). Uroku degustacjom dodają ciekawe winiarskie opowieści snute przez autorytety ze świata winiarskiego i serowarskiego. W tym roku również nasz Head Sommelier Dariusz Jażdżyk został poproszony o komentarz w temacie Food & Wine Matching. Zwieńczeniem Festiwalu było rozdanie nagród – Pierścieni Komtura a także smakowita parada tortowa.

Zamkowe Bachanalia to kolejna elitarna impreza, organizowana z myślą o smakoszach i znawcach kuchni i dobrych alkoholi. Festiwal Wina jest platformą do zacieśnienia kontaktów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami hoteli, restauracji z całego województwa warmińsko – mazurskiego, a także z hotelami stowarzyszonymi w sieci Harmony Polish Hotels i Hoteli Historycznych Polska. Wśród tak elitarnego grona z dumą prezentowaliśmy portfolio Wine Direct, i tym bardziej cieszymy się, że pomimo tak licznej konkurencji (ponad 30 wystawców), nasza oferta została wyróżniona.

HAVE YOU COMPLETED 18 YEARS OLD?